Bilek Hotel
Misyonumuz
Bilek Hotel

HER BİR PARÇASI ; AMBİANS, STİL, LUX VE KONFORLU BİR YAŞAM FELSEFESİ İLE ŞEKİLLENMİŞ; ” KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ” VİZYONU İLE MİSAFİRLERİYLE BULUŞAN BİR OTEL; BİLEK BOUTIQUE HOTEL KAVACIK.

Size ev konforu ve eşsiz bir konukseverlik deneyimi sunarken; ister iş, ister eğlenmek için gelmiş olun, otelimizi ” İstanbul’daki eviniz ” olarak görmeniz için ihtiyaçlarınıza karşılık verecek servis anlayışımızı zerafet ve özen ile sunuyoruz.

Otelimiz, yükselen iş bölgesi Kavacık’ın merkezinde bulunmaktadır. Kavacık, Asya yakasında olup,Avrupa’ya en yakın noktada ve Boğaz’a sadece beş dakika mesafededir.Otelimiz Sabiha Gökçen Havalimanı’na  ( 36.8 km ) İstanbul Yeni Havalimanı'na (45.1 km ) uzaklıktadır. Bu özel konum, misafirlere, Avrupa Yakası’ndaki eğlence,alışveriş, kültürel ziyaretler ve hayranlık uyandıran Boğaz’ın tadını çıkarma şansı sunar.

Bilek Boutique Hotel Kavacık‘ta 80m2 ve 95m2 iki adet VIP toplantı salonu ile sunduğu ileri teknoloji altyapı ile toplantılarınıza ayrıcalık katacaktır.

Otel içerisinde bulunan Andre Cafe Lounge’da en iyi malzemeleri kullanarak, muhteşem sunumlar eşliğinde, keyifli bir atmosferde yemeklerinizi yiyebilirsiniz.
Tarihimizin lezzetlerini yeniden keşfederek, geleceği şekillendirmek için kültürümüz ve damak tadımızı yeni pişirme teknikleri ile geliştireceğimiz bu lezzet yolculuğunda, sizleri ağırlamak bizim için her zaman bir ayrıcalık olacaktır.

Misyonumuz
Bilek Hotel